Články o lyžování (strana: 10) - SNOW.cz

Crazy – proč zažívá boom?

Italská značka Crazy byla ještě nedávno skoro neznámá. Nyní zažívá boom. A není složité zjistit proč – je to prostý důkaz toho, že investovaná energie, vášeň a cílevědomost se vrací v podobě úspěchu.

Korutany: Prvotřídní služby na svazích

Na korutanských sjezdovkách se můžete nechat doslova rozmazlovat.

Proč a kdy uzavřít životní pojištění: Víte, jak začít?

Životní pojištění vám zajistí finanční jistotu v případě výpadku příjmu z důvodu úmrtí či pracovní neschopnosti. Kdy a za jakých podmínek je uzavření životního pojištění vhodné? A jaké druhy pojištění vůbec máme? Pojďte se s námi začít do průvodce, ve kterém vám také poradíme, jak si vybrat to nejvýhodnější pojištění na trhu.

Tipy SNOW tour: Ještěd – večerní lyžování nad Libercem

Že se letos na Ještědu lyžovalo už v první polovině prosince po celé délce sjezdovky, je nejen díky sněhové nadílce, ale také zasněžovacímu systému Snowfactory, který Ještěd využil zejména na dojezdu sjezdovky. A protože se Ještěd letos pyšní i nově osvětlenou tratí, vyrazili jsme sem tentokrát na večerní lyžování.

WINTERTEST – Vyzkoušejte zdarma své vysněné lyže a lyžařské vybavení

Zima je tu, o tom není pochyb. První sníh leckde již leží, a pokud ne, nenechají na sebe první závěje dlouho čekat. Prašan, sluníčko, pohoda na horách. A do toho testování vysněného lyžařského vybavení. WINTERTEST 2022 je tu.

Lucie Výborná na skialpech objevila svou novou planetu

0

Prolézám s oblíbenou moderátorkou její „tajnou komnatu“, kde má sportovní vybavení. Lyže, cepíny, mačky, horolezecké boty, helmy, oblečení i ortézy a berle… Poznávám její druhou tvář, když nadšeně ukazuje, na jakých lyžích byla na Antarktidě, a pak zaujatě vypráví, jak miluje lezení po horách na lyžích s „tuleními“ pásy.

Vyrazte na akce - kempy a testování lyží s profíky!

Věříme, že si letošní zimu budeme moci užít i testování lyží, kempy a kurzy. Stejně tak jako profíci z HARFASPORTu, kteří pro vás letos mají pořádnou nadílku zimních eventů.

Tipy SNOW tour: Dolní Morava – prosinec ve vší parádě

Na Dolní Moravě panují aktuálně ty nejzimnější podmínky – stromy jsou obalené sněhem, na sjezdovkách leží dostatek sněhu a užijete si i velmi dobré lyžařské podmínky. My si tu kromě krájení „šťavnatého“ manšestru dali také adrenalinovou jízdu na Mamutí horské dráze, která je nejdelší v České republice.

Jupiter – nový král světa lyžařského servisu

Individualita a automatizace – konečně je to možné!
Každý ski servis má jiné preference, pokud jde o efektivitu nebo kvalitu, což často vede k zaměření se na konkrétní technické prvky. Jupiter uspokojí každé přání konceptem stroje, který nabízí maximální flexibilitu a zajišťuje, že vaše očekávání budou splněna pokaždé – bez kompromisů!

Chytré hodinky Garmin nejen pro sjezdové lyžování

Víte, že vybrané chytré GPS hodinky Garmin nabízejí speciální funkce pro sjezdové lyžování? Automaticky počítají sjezdy, pozastavují stopky při jízdě lanovkou, nebo pomocí funkce Garmin Pay umožňují bezkontaktně v resortu zaplatit skipas nebo odpolední kávu?

Harfasport - užijte si hory v plné parádě

Po loňské, lyžařsky nevydařené, zimě se nemůžeme dočkat, až se oblékneme do lyžařského, zacvakneme boty do vázání a odpíchneme se k pořádné jízdě! Je to tak?

Ještěd: Nová Skalka v novém světle

Ještěd hlásí večerní lyžování v novém světle. A to doslova. Právě v těchto dnech finišuje instalace osvětlení na sjezdovce Nová Skalka, která zažila krátkou premiéru během minulé zimy. Lyžovačka na Ještědu včetně večerka bude zároveň poprvé součástí nabídky celosezónního skipasu Chytrá sezónka PREMIUM 2021/22, jehož předprodej začal 16. září.

V Dolomitech je skipas nutné propojit s covidovým certifikátem Green pass. Jak na to?

0

V Itálii platí při lyžování povinnost prokázat se tzv. Green passem neboli certifikátem potvrzujícím očkování, vyléčení z nemoci nebo negativní test (pravidlo O-T-N). V oblasti Dolomiti Superski probíhá ověření automatizovaně tím, že se číslo skipasu propojí s QR kódem, získaným např. z české aplikace Tečka. Jak spárování provést?

CZ SKI: půjčovna a testcentrum - lyže, skialpy, snb, běžky

Lyže či skialpy nemusíte hned vlastnit. Můžete si je půjčit a pořádně otestovat, než se pro koupi rozhodnete. A pro své mladé lyžaře můžete set půjčit na rok nebo dva. Odpadne vám spousta starostí, a když vám dítě povyroste, jednoduše si při jedné návštěvě vyměníte potřebné vybavení za větší.

Tipy SNOW tour: Livigno – aktuální podmínky (nejen sněhové)

Livigno je pro české lyžaře italským evergreenem a klasikou. Vzhledem k tomu, že Rakousko bylo v lockdownu a na malou chvíli se před českými lyžaři uzavřelo i Švýcarsko, byla Itálie krátce jedinou blízkou volbou pro lyžování ve „velkých horách“. Vyrazit do Itálie aktuálně můžete s certifikátem o očkování, prodělání nemoci nebo s negativním testem.

Lyžování ve Špindlu - plánování může začít

Zatímco lyžařská střediska již pečlivě sledují předpovědi počasí, aby zjistila, kdy mohou začít zasněžovat, lyžaři otevírají své kalendáře. Na GOPASS.travel jsme již zahájili předprodej jednodenních a vícedenních skipasů do skiareálu Špindlerův Mlýn a dalších lyžařských středisek provozovaných společností Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) v České ...

V pátek 10. prosince se rozjíždí nová čtyřsedačka v Mladých Bukách

V pátek 10. prosince 2021 v 18:00 byla do pravidelného provozu uvedena do provozu čtyřsedačková lanovka Buky 1, druhá lanovka v Areálu Mladé Buky.

Korutany: Lyžování na více než 800 km sjezdovek

V Korutanech můžete naplno využít rozmanitosti zdejší alpské krajiny, sahající od mírnějších, zalesněných pahorků přes horské louky s výhledy až po skalnaté hřebeny s ledovci, a to díky společnému skipasu TOP. Ten platí ve 31 lyžařských střediscích v Korutanech a sousedním Východním Tyrolsku.

Dobré pivo potřebuje výborné výčepní! Aneb jak zodpovědně vybrat ty nejlepší lyže

Dnes už nestačí mít jen kvalitní produkt. Kvalitní musí být i jeho prodej, vztah se zákazníkem. Obzvlášť kolem nekonečně široké nabídky lyžařského materiálu je dnes tolik neznámých, že to neobeznámeného člověka může až děsit. K prodeji lyžařského vybavení tedy neodlučně patří široká doprovodná informace, která zákazníka navede k tomu nejlepšímu, co...

World Ski Test 2021: Jak jsme testovali lyže na Mölltalu

Po loňské sezóně, která lyžování zrovna nepřála, jsme byli v květnu pořádně hladoví a natěšení. Pozvání, abychom se jako redakce zúčastnili World Ski Testu na Mölltalském ledovci, tak nemohlo přijít víc vhod. V životě jsou chvíle (byť jich není mnoho), kdy ani budíček nařízený, aby zazvonil před pátou hodinou ranní, nezkazí skvělou náladu, a tak to...

Komerční tipy